ОБАВЕШТЕЊЕ О РАДУ ЧИТАОНИЦЕ БИБЛИОТЕКЕ У ЛЕТЊЕМ ПЕРИОДУ

important main

Поштоване и драге колеге,

обавештавамо вас да ће читаоница Библиотеке Правног факултета због годишњег одмора бити затворена од 19. јула до 20. августа 2021. године.

У периоду од 12. до 16. јула читаоница ће радити од 7,30 до 14,30 сати.

С поштовањем,

Ваша Библиотека

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОТВАРАЊУ ЧИТАОНИЦЕ БИБЛИОТЕКЕ ПРАВНОГ ФАКУЛТЕТА У НОВОМ САДУ

books

Од 01. јуна 2021. године читаоница Библиотеке Правног факултета биће отворена радним данима од 7.30 до 19.30 сати и суботом од 8.00 до 13.00 сати.

Због тренутне епидемиолошке ситуације и прописаних мера, број места у читаоници је ограничен на 75. Обавезно је ношење заштитних маски све време боравка у згради Факултета и читаоници, као и држање дистанце од других лица најмање 2 метра.

Због ограниченог броја места у читаоници, и даље је могуће да:

•    студенти основних и мастер студија поруче и изнесу две књиге из фонда Библиотеке на 15 дана,
•    докторанди поруче и изнесу пет књига на 15 дана,

Књиге се могу изнети уз остављање индекса и потписивање реверса.

Публикације је могуће поручити у читоници или преко онлајн обрасца, у ком случају се преузимају следећег дана.

Библиотека - презентација за студенте

Драги студенти,

На ОВОМ ЛИНКУ можете погледати презентацију о раду и условима коришћења Библиотеке Правног факултета и њој доступних база података, као и кратка упутства како да претражујете фонд и поручујете публикације.
Такође се можете упознати са измењеним режимом рада Библиотеке и читаонице за време трајања епидемије.

Ваша Библиотека