Обавештење о раду библиотеке и читаонице у време пандемије

Након укидања ванредног стања, Библиотека Правног факултета почела је са радом.

У складу са препорукама за превенцију болести за време трајања епидемије,  а у циљу безбедности запослених и студената, учионица број 9 на мезанину неће радити. Читаоница ће радити у измењеном режиму, тако да је могуће поручивање и преузимање публикација, без боравка корисника у читаоници.

Радно време читаонице је радним данима од 8 до 13,30 часова.

Наручивање публикација биће искључиво онлајн, на адреси http://pf.uns.ac.rs/biblioteka/porucivanje.

У овом периоду могућност поручивања публикација имају само докторанти и студенти мастер студија.
Докторанти могу да поруче и изнесу публикације као и до сада, 5 књига на 15 дана, док часописе могу изнети само ради копирања уз обавезу да их врате до краја радног времена читаонице.
Студенти мастер студија могу да поруче и изнесу 2 књиге на 15 дана. Што се тиче коришћења часописа, услови су исти као и за докторанте.
Издавање онлајн поручених публикација је од 9 до 13,30 часова, дан након поручивања, са спољашње стране зграде, на привременом шалтеру читаонице.

Молимо Вас да користите маску и рукавице при преузимању и враћању књига.

Такође, докторанти и студенти мастер студија могу да се обрате Библиотеци ради пружања помоћи у проналажењу литературе доступне у онлајн електронским изворима, на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

За све недоумице и питања можете се обратити управнику Библиотеке Данијели Арсенијевић, на мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

У нади да ћемо ускоро почети са редовним радом, желимо Вам добро здравље.
Будите одговорни.

Библиотека Правног факултета

У Новом Саду,
24.06.2020.

Радно време читаонице

Обавештавају се студенти Правног факултета Универзитета у Новом Саду могу да користе учионицу 3 у приземљу као читаоницу и то:

- радним даном од 19,30 до 24,00 часа,

- суботом од 13,00 до 20,00 часова.

У овој просторији студенти ће учити из својих књига.

Управник Библиотеке

Мр Радмила Дабановић