Ненад Радивојевић, асистент

Nenad_Radivojevic

Ненад Радивојевић

асистент за предмет Систем безбедности

Рођен у Сенти 1987. године. Гимназију у Новом Кнежевцу је завршио 2006. године. Правни факултет у Новом Саду уписао је школске 2006/07. године, а дипломирао је 2010. године. Током студија награђен је Изузетном наградом Универзитета у Новом Саду за постигнут успех у школској 2006/07. години. У школској 2009/10. години био је стипендиста Фонда за младе таленте Владе Републике Србије, као један од 1000 најбољих студената завршних година студија у Републици Србији.

Дипломске академске – мастер студије уписао је 2010/11. године. У звање сарадника у настави изабран је марта 2011. године.

Говори енглески језик.