Владан Мирковић, асистент

Vladan Mirkovic

Владан Мирковић, асистент

Рођен је 1990. године у Угљевику. У Бијељини завршио гимназију „Филип Вишњић“. Дипломирао на Правном факултету у Новом Саду 2013. године са просечном оценом 9.95. У звање сарадника у настави за наставни предмет Систем безбедности изабран децембра 2013. године. Мастер студије уписао школске 2013/2014.

Током студија био је стипендиста Фонда др Милан Јелић и Фонда за стипендирање и подстицање напредовања даровитих студената и младих научних радника и уметника Универзитета у Новом Саду. Током студија награђиван Изузетном наградом Универзитета у Новом Саду за остварен успех у школској 2009/2010, 2010/2011.

Служи се енглеским језиком.