Сандра Самарџић, aсистент

Sandra_Josic

Сандра Самарџић, асистент

Рођена 1984. године у Новом Саду, где је завршила гимназију „Исидора Секулић“. На Правном факултету у Новом Саду дипломирала 2008. године. Исте године изабрана за сарадника у настави на предмету Породично право. Године 2010. одбранила је мастер рад Субјекти поступка in vitro фертилизације у упоредном праву и њихов правни положај.

Добитник је стипендије Министарства просвете Републике Србије за најбоље студенте завршне године државних факултета за остварене изузетне резултате током студија (2006). Добитник је награде Универзитета у Новом Саду која се додељује најбољим студентима за успех постигнут у току студирања у школској 2007/2008 години.

Говори енглески, а служи се немачким језиком.