Милица Ковачевић, сарадник у настави

Milica Kovacevic

Милица Ковачевић, сарадник у настави

Рођена је 1991. године у Жабљаку. У Новом Саду завршила је основну школу и гимназију „Јован Јовановић Змај“. Школске 2010/2011. године уписала је Правни факултет у Новом Саду, на ком је дипломирала септембра2014. године са високом просечном оценом. Након основних, уписала је мастер академске студије на истом Факултету.

По завршетку основних студија, волонтирала је у Вишем суду у Новом Саду. У летњем семестру школске 2014/2015. године у својству демонстраторана Правном факултету у Новом Саду изводила је вежбе из предмета Наследно право. У звање сарадника у настави за ужу научну област Грађанскоправну изабрана је априла 2016. године.

Говори енглески језик, а служи се шпанским.

Консултације из предмета Наследно право: понедељком од 13 до 14 часова.