Слобода Мидоровић, асистент

Sloboda Midorovic

Слобода Мидоровић, асистент

Рођена je 1986. године у Кикинди. Дипломирала je на Правном факултету у Новом Саду 2010. године са просечном оценом 9.96. Мастер студије завршила je на Правном факултету Карл Франц Универзитета у Грацу 2013. године, одбранивши рад на тему „The EU Regulation and the Hague Protocol on Maintenance Obligations and their Relationship to the Serbian Legal System“ („Уредба Европске уније и Хашки протокол о обавезама издржавања и њихов однос са српским правним системом“). Мастер студије на Правном факултету у Новом Саду уписала je академске 2014/2015. године.

Од 2010. до 2012. године радила je као адвокатски приправник. Правосудни и адвокатски испит положила je 2012. године. Од 2012. до 2013. године радила je као адвокат. Од 2013. до 2014. године радила je као виши стручни сарадник за правне послове у Развојном фонду АП Војводине. У звање сарадника у настави на Правном факултету у Новом Саду, за ужу научну област грађанскоправну, изабрана је децембра 2014. године.

Током студија награђивана je Изузетном наградом Универзитета у Новом Саду за академску 2005/2006. годину и 2006/2007. годину, наградом Еуробанк ЕФГ 2009. године и Наградом Универзитета у Новом Саду за академску 2009/2010. годину.

Студијски боравци у иностранству: Хашка академија за међународно право – сесија из области Међународног приватног права (2010), Универзитет у Салцбургу – школа „Европско приватно право“ (2011), Хашка академија за међународно право – сесија из области Међународног приватног права (2011), Европски форум Алпбах – школа „Право Европске уније“ (2011), Сен Луи Универзитет у Бриселу – школа „Пословно право Европске уније“ (2013).

Говори енглески и немачки језик.

Кабинет бр. 40, III спрат.