icon1 English  uk copy

Др Милана Писарић, асистент са докторатом

milana pisaric

Др Милана Писарић, асистент са докторатом

Рођена 1984. у Новом Саду. Као носилац Вукове дипломе завршила основну школу „Десанка Максимовић“ у Футогу 1999. и гимназију „Светозар Марковић“ у Новом Саду 2003. године. Школске 2003/2004 на Правном факултету у Новом Саду, Универзитет у Новом Саду уписала основне академске студије права, Општи смер, а дипломирала школске 2006/2007. године. Школске 2007/2008  на Правном факултету у Новом Саду, Универзитет у Новом Саду уписала дипломске академске студије права, радноправни смер, а 2009. одбранила дипломски рад на тему „Престанак радног односа“, под менторством проф. др Предрага Јовановића. Школске 2008/2009 године на Правном факултету у Новом Саду, Универзитет у Новом Саду уписала дипломске академске студије права, Општи смер, а 2010. одбранила завршни рад на тему „Недозвољена доказна средства у кривичном поступку“, под менторством доц. др Татјане Бугарски. Школске 2010/2011 на Правном факултету Универзитета у Београду уписала докторске академске студије, кривичноправни смер, а 2016. одбранила докторску дисертацију на тему „Посебности доказивања дела високотехнолошког криминала“, под менторством проф. др Милана Шкулића.
Од октобра 2007. године до септембра 2009. године волонтирала у Општинском суду у Новом Саду у својству судијског приправника. Од марта  до септембра 2008. године била запослена на Високој пословној школи струковних студија у Новом Саду у звању сарадника у настави, за предмет Пословно право. На Правном факултету у Новом Саду, Универзитет у Новом Саду изабрана у звање сарадника у настави2008, у звање асистента 2010, и у звање асистента с докторатом 2017, за ужу научну област кривичноправну. Изводи вежбе из наставних предмета: Криминалистичка техника и тактика и Криминалистичка методика на 2. години студија на Смеру унутршњих послова, Кривично процесно право 1 и Кривично процесно право 2 на 3. години студија на Општем смеру и Смеру унутрашњих послова.

Контакт:
021 485 30 73