Иван Милић, асистент

ivan milic

Иван Милић, асистент

Рођен 1984. године у Пећи. Правни факултет у Новом Саду уписао школске 2006/2007 године, а дипломирао у јуну 2010. године са просеком 9, 94 (девет деведесет четири).

Школске 2010/2011 године уписује мастер студије на Правном факултету у Новом Саду. У децембру 2010. године изабран на радно место сарадника у настави за наставни предмет Криминологија. Током студија је награђиван као један од најбољих студената Факултета и стипендиста Фонда за стипендирање даровитих студената Универзитета у Новом Саду.

Добитник награде Универзитета у Новом Саду као најбољи студент Правног факултета у Новом Саду (2008/2009).

Служи се енглеским језиком.

Консултације: уторком 11-12 часова.

Кабинет број 15, први спрат