Дарко Божичић, асистент

Darko Bozicic

Дарко Божичић, асистент

Рођен je 1989. године у Новом Саду, где је завршио основну школу и гимназију „Светозар Марковић“. Правни факултет Универзитета у Новом Саду уписао је школске 2008/2009. године, а дипломирао је 2012. године пре рока са високом просечном оценом. На истом факултету школске 2012/2013. године уписао је дипломске академске мастер студије, које је окончао 2014. године одбранивши завршни рад на тему „Право на колективно преговарање у међународном, европском и домаћем праву и пракси“.

За сарадника у настави Правног факултета у Новом Саду на наставном предмету Радно право изабран је 2013. године. У звање асистента за исти наставни предмет изабран је 2015. године.

Говори енглески језик.