Др Цвјетана Цвјетковић, асистент

Cvjetkovic Cvjetana

Др Цвјетана Цвјетковић, асистент

Рођена у Тузли 1985. године. Правни факултет у Новом Саду уписала 2003. године, а дипломирала 2007. године, пре рока, са високом просечном оценом. На истом факултету завршила је и дипломске акдемске (мастер) студије.

За сарадника у настави на предмету Финансијско право, изабрана је 2008. године, а за асистента 2009. године.

Врши функцију секретара Катедре.

Током основних студија била је стипендиста Фонда за стипендирање даровитих студената Универзитета у Новом Саду, као и добитник  стипендије Министарства просвете  за најбоље студенте завршне године државних факултета за остварене изузетне резултате током студија (2006). У школској 2005/2006. години добила је плакету Универзитета у Новом Саду као најбољи студент Правног факултета. Дипломски рад Методе законите евазије код опорезивања добити - трансферне цене и утањена капитализација на мастер студијама одбранила је на истом факултету 2009. године.

Говори енглески језик.