RSS сервисне информације

Сервисне информације

Спецификација предметних предуслова

У прилогу ове вести можете погледати интегрисану верзију правила студија у погледу предметних предуслова за полагање појединих предмета на основних академским студијама.

Поред општег предуслова за пријаву испита тј. да је одслушана настава из предмета који студент пријављује да полаже (потпис са предавања евидентиран у индексу) постоје и предметни предуслови у погледу претходно положеног неког другог предмета.

Предмети дати са леве стране табеле се могу пријавити тек по претходно положеним испитима из предмета који су у табели наведени са десне стране:

Општи смер

Наставни предмет Предметни предуслови:
Теорија државе и права и Уставно право
Кривично процесно право 2
Кривично процесно право 1
Међународно приватно право (посебни део)
Међународно приватно право (општи део)
Криминологија
Увод у право Европске уније

Смер унутрашњих послова

Наставни предмет
Предметни предуслови
Теорија државе и права и Уставно право
Кривично процесно право 2
Криминологија
Казнено извршно право
Управно право - посебни део
Управно право (општи део)

Обавештење о полагању испита у јануарском року код проф. др Татјане Бугарски

Полагање испита у писаној форми се обавља по истим правилима, као и усмено полагање иписта. У том смислу, уколико по добијеним питањима, студент одустане од полагања, у записник се уноси напомена да је од испита одустао. У супротном, сматра се да је приступио испиту, и оцена се уноси у записник и индекс. Због тога су студенти у обавези да одређеног дана дођу на упис оцене. Студенти који нису задовољни оствареним резултатом на испиту, могу усмено полагати испит у недељу, 11. фебруара 2018. годинеу 9 часова у Судници.

Резултати испита који ће се полагати писмено у суботу 27. ЈАНУАРА 2018. године и у суботу, 3. ФЕБРУАРА 2018. године биће објављени у недељу, 4. фебруара 2018. године.

Остваривање увида у тестове је у понедељак, 5. фебруара 2018. године од 8 до 9 часова у Судници.

Упис оцена је у  у понедељак, 5. фебруара 2018. године 9 часова у Судници. Упис оцена је обавезан.

СТУДЕНТИ, КОЈИ НАКОН ОСТВАРЕНОГ УВИДА У ТЕСТОВЕ БУДУ ЖЕЛЕЛИ ДА УСМЕНО ПОЛАЖУ ИСПИТ, ТО МОГУ УЧИНИТИ У НЕДЕЉУ 11. ФЕБРУАРА 2018. ГОДИНЕ У 9 У СУДНИЦИ.

Резултати испита који ће се полагати писмено у суботу, 10. ФЕБРУАРА биће објављени истог дана.

Остваривање увида у тестове биће у недељу, 11. фебруара 2018. године, од 8 до 9 часова у Судници.

Упис оцена је у недељу, 11. фебруара 2018. године 9 часова у Судници. Упис оцена је обавезан.

СТУДЕНТИ КОЈИ НАКОН ОСТВАРЕНОГ УВИДА У ТЕСТОВЕ БУДУ ЖЕЛЕЛИ ДА УСМЕНО ПОЛАЖУ ИСПИТ, ТО МОГУ УЧИНИТИ У НЕДЕЉУ 11. ФЕБРУАРА У 9 У СУДНИЦИ.

Писмено полагање испита ће бити у форми теста, у коме се на питања мора дати пун одговор.