Обавештење о колоквијуму из Управног права

Колоквијум из Управног права ће се одржати у среду, 28. фебруара 2018. године. Заинтересовани студенти могу да се пријаве за полагање колоквијума на мејл  Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , или код асистента Ратка Радошевића, у кабинету бр. 52/II до 21. фебруара 2018. године.

За колоквијум се припрема материја коју обухвата први уџбеник проф. др Драгана Милкова, Управно право 1 – уводна и организациона питања. Положен колоквијум не ослобађа студента обавезе да тај део материје полаже на испиту. На колоквијуму ће усмено питати асистент Ратко Радошевић. Колоквијум могу да полажу сви студенти треће године, без обзира на то да ли похађају вежбе из Управног права.

О тачном времену полагања и учионици, студенти ће бити накнадно обавештени.

За сва додатна обавештења студенти  могу да се обрате асистенту.

Асистент Ратко Радошевић