ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ИЗ УСТАВНОГ ПРАВА - ЛИТЕРАТУРА

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ИЗ УСТАВНОГ ПРАВА - ЛИТЕРАТУРА

Студенти уписани школске 2017/18 године (оба смера) полажу испит из наставног предмета Уставно право по уџбенику Уставно право из 2018. године, аутора проф. др Слободана Орловића, и по новим испитним питањима, почев од мајског испитног рока 2018. године.

Остали студенти полажу испит из наставног предмета Уставно право по уџбенику Уставно право,  аутора проф. др Маријане Пајванчић, и по старим испитним питањима, закључно са јунским испитним роком 2018. године. Од септембарског испитног рока полажу по новом уџбенику (Уставно право  из 2018. године, аутора проф. др Слободана Орловића) и по новим испитним питањима.

Предметни наставници

Проф. др Слободан Орловић