icon1 English  uk copy

RSS сервисне информације

ćirilica | latinica

ПРИРУЧНИК ЗА ПРИРЕМУ ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

skripte za prijemniПриручник за припрему полагања пријемног испита из српског језика за упис на прву годину основних академских  студија на Правном факултету у Новом Саду у школској 2020/2021 години.

Обавештење корисницима о режиму рада библиотеке и читаонице

important mainПоштовани корисници,

Обавештавамо вас да због актуелне епидемиолошке ситуације, читаоница Библиотеке Правног факултета наставља са радом у измењеном режиму.

Како је због тога корисницима онемогућено непосредно коришћење читаонице и фонда Библиотеке, донета је следећа одлука:

•    студенти основних и мастер студија могу да поруче и изнесу две књиге из фонда Библиотеке на 15 дана,
•    докторанди могу да поруче и изнесу пет књига на 15 дана,

Књиге се могу изнети уз остављање индекса и потписивање реверса.

•    сви студенти часописе могу изнети само ради копирања уз обавезу да их врате до краја радног времена читаонице уз остављање индекса.
•    литература која се сходно Правилнику о раду Бибилиотеке не може изнети из Библиотеке биће доступна за преглед у читаоници ограниченом броју студената (не више од 5) и у ограниченом времену (не више од 30 минута) са могућношћу евентуалног изношења ради копирања и враћања  истог дана у току радног времена читаонице уз остављање индекса.

Паручивање публикација је дан унапред, искључиво онлајн, на адреси http://pf.uns.ac.rs/biblioteka/porucivanje.

Издавање онлајн поручених публикација је од 9 до 14,30 часова, са спољашње стране зграде, на привременом шалтеру читаонице.

Радно време читаонице се продужава до 14,30 часова, а од 1. октобра читаоница почиње са радом суботом, од 8.00 до 13.00 часова.

Одлука важи од почетка нове школске године тј. од 1. октобра 2020.

Библиотека Правног факултета

Боравак у згради Правног факултета у Новом Саду

Vazna informacija 5

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

ЗА СВЕ ВРЕМЕ БОРАВКА У ЗГРАДИ Правног факултета у Новом Саду СВИ СТУДЕНТИ морају да носе заштитне маске тако да маска прекрива уста, нос и браду. Студенти који се не буду придржавали ове препоруке биће одмах удаљени из зграде.

Oдбрана докторске дисертације на тему „Саизвршилаштво – кривичноправни и криминолошки аспект“

infoУНИВЕРЗИТЕТ У НОВОМ САДУ
ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ У НОВОМ САДУ
ДОКТОРСКЕ СТУДИЈЕ ЈАВНО ПРАВО
Нови Сад, 28. септембар 2020. године
Број:

ОБАВЕШТЕЊЕ

У понедељак, 12. октобра 2020. године, у 12.00 сати у Свечаној сали Правног факултета у Новом Саду одржаће се јавна одбрана докторске дисертације на тему „Саизвршилаштво – кривичноправни и криминолошки аспект“ кандидата Драгане Васиљевић пред комисијом у следећем саставу:
-    др Миомира Костић, редовни професор Правног факултета Универзитета у Нишу (председник Комисије);
-    др Драгиша Дракић, редовни професор Правног факултета Универзитета у Новом Саду (ментор и члан Комисије) и
-    др Бранислав Ристивојевић, редовни професор Правног факултета Универзитета у Новом Саду (члан Комисије).

Секретар докторских студија Јавно право

Владан Мирковић

Коначна ранг листа за упис на мастер академске студије [шк. 2020/21 - I уписни рок]

RangiranjeУ прилогу можете погледати коначну ранг листу за упис на мастер академске студије у школској 2020/2021 у првом уписном року.

Упис ће се обавити 27*, 28. и 29. октобра 2020. у учионици 6 (I међуспрат) у периоду од 10,00 до 15,00 сати.

* 27.10.2020. у периоду од 14,00 до 16,00 сати.

Напомена: за ранг листу на мастер академским студијама за студијски програм Права - Смер унутрашњих послова: 1 буџетско место је резервисано за спровођење пројекта од државног значаја - "Свету у Србији".

Документација која се подноси приликом уписа:
- за припаднике српског народа из суседних земаља (укључујући и Републику Словенију) оверену изјаву, на територији општине у којој живи, да су српске националне припадности;
- оверена фотокопија дипломе и додатка дипломи о стеченом високом образовању (сви осим лица која су основне студије завршили на Правном факултету у Новом Саду);
- фотокопија извода из матичне књиге рођених (не треба да буде оверена) уз стављање оригинала на увид (без обзира на датум издавања) - (сви осим лица која су основне студије завршили на Правном факултету у Новом Саду);
- један попуњен образац ШВ-20;
- студентска књижица (индекс);
- две фотографије (3,5 х 4,5 цм);
- доказ о уплати накнаде за упис (буџетски);
- доказ о уплати школарине (уплатница), за самофинансирајуће студенте.

Напомена:
Школарина се може платити и у два дела, тако да се приликом уписа плаћа први део у
износу од 48.000,00 дин, а други део у износу од 38.000,00 дин. приликом овере
зимског семестра. За плаћање на 3 рате потребно је поднети посебан захтев.

Attachments:
FileDescriptionFile size