Обавештење о такмичењу у симулацији суђења

icon1

Центар за симулацију суђења позива студенте студенте Правног факултета у Новом Саду да се пријаве за учешће на регионалном такмичењу у симулацији суђења пред Европским судом за људска права, које ће се одржати у марту или априлу 2018. године  у Скопљу.

За такмичење се могу пријавити студенти II, III и IV године студија, апсoлвенти и студенти мастер студија.

Сви студенти који су заинтересовани за учешће на овом такмичењу могу да се пријаве координатору Центра за симулацију суђења доц. др Бојану Тубићу (мејл: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.), или могу да присуствују састанку поводом овог такмичења, који ће се одржати у уторак 14. новембра 2017. године, у 14 часова, у просторији Катедре за међународно право (кабинет бр. 11/I).