КОНКУРС ЗА ПРИЈЕМ ЧЛАНОВА ПРАВНЕ КЛИНИКЕ ЗА БОРБУ ПРОТИВ НАСИЉА У ПОРОДИЦИ

icon1Правна клиника за борбу против насиља у породици на Правном факултету у Новом Саду почиње са радом 1. новембра 2018. године.  Рад у оквиру Kлинике ће се реализовати у виду едукације студената од стране предавача Правног факултета у Новом Саду и еминентних стручњака из праксе. На конкурс се могу пријавити студенти 1., 2., 3. и 4. године основних академских студија Правног факултета у Новом Саду.

Заинтересовани студенти треба да попуне образац пријаве који могу преузети на портирници Правног факултета или у електронској форми на сајту Правног факултета. Уз образац обавезно приложити и фотокопију прве странице индекса. Пријаве се предају на портирници Правног факутета у Новом Саду.

Рок за подношење пријава је 26. октобар 2018. године.