Анкета за одабир изборних предмета на мастер студијама и обавештење и почетку школске године на мастер студијама

checklist3У прилогу се налазе анкете за одабир изборних предмета за сваки студијски програм.

Молимо студенте да анкете попуне у целости (са својим идентификационим подацима: име, презиме и ЈМБГ број, и да са листе предмета одаберу оне за које су заинтересовани да похађају наставу). Након одабира предмета потребно је анкету потврдити притиском на дугме које се налази на крају анкете "Проследити".

Анкета ће бити отворена за попуњавање до 07.11.2018. у 10:00 сати и у овом периоду може се попунити неограничен број пута. Последње попуњену анкету сматраћемо коначним одабиром. О каснијем начину и условима промене предмета бићете информисани на предавањима или у Служби за наставу.

Почетак школске године на мастер студијама је у уторак, 13. новембра 2018. године. О свечаном пријему ће бити обавештени СМС поруком. У току наредне недеље ће бити објављивани термини првих консултативних предавања.

Анкета 1: Одабир изборних предмета - Општи смер

Анкета 2: Одабир изборних предмета - СУП смер