Летња школа из области европског приватног права у Салцбургу (Аустрија)

Vazna informacija 1Позивамо све студенте 3. и 4. године студија, апсолвенте и студенте мастер студија да се пријаве за учешће у летњој школи Европског приватног права, која ће се одржати од 1. до 13. јула 2019. године у Салцбургу (Аустрија).

Све информације о летњој школи могу се пронаћи на интернет страници:

www.uni-salzburg.at/oep/summerschool

Обезбеђена је стипендија за двоје студената, као и смештај у Салцбургу за време трајања летње школе.

Сви заинтересовани треба да пошаљу биографију, на енглеском језику, на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до 17. априла 2019. године.

За даље информације можете се обратити доц. др Бојану Тубићу (кабинет 23/I, тел: 485-3066, Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. ).