Конкурс за пријем чланова Правне клинике за заштиту животне средине

icon1

Правна клиника за заштиту животне средине на Правном факултету у Новом Саду почиње са радом 27. маја 2019 године.  Рад у оквиру Kлинике ће се реализовати у виду едукације студената од стране предавача Правног факултета у Новом Саду и еминентних стручњака из праксе. На конкурс се могу пријавити студенти 2. и 3. године основних академских студија Правног факултета у Новом Саду.

Заинтересовани студенти треба да попуне образац пријаве који могу преузети на портирници Правног факултета или у електронској форми на сајту Правног факултета. Уз образац обавезно приложити и фотокопију прве странице индекса. Пријаве се предају на портирници Правног факутета у Новом Саду.

Рок за подношење пријава је 24. мај 2019. године.