icon1 English  uk copy

Конкурс за стипендирање

fondzamladeФонд за младе таленте Републике Србије 23. децембра 2019. године расписао је Конкурс за стипендирање до 950 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 460 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2019/20. годину.

Текст конкурса, модел пријаве, изјаву о сагласности за прибављање података, пример овлашћења за потписивање уговора и модел уговора о стипендирању могу се преузети на сајту Фонда за младе таленте: http://www.fondzamladetalente.rs/wp-content/uploads/2020/01/Konkurs-za-stipendiranje-studenata-RS-2019-20.zip

Конкурс је отворен до 24. јануара 2020. године.