Збирка питања за полагање пријемног

Zbirka pitanja za prijemniЗбирка питања из српског језика за полагање пријемног испита за упис на прву годину основних академских студија на Правном факултету у Новом Саду у школској 2020/2021 години, је у прилогу ове вести.
Кандидати који су купили збирку питања за припрему пријемног испита издање 2017. из Историје и Устава и права грађана, могу исту вратити у скриптарницу Правног факултета у Новом Саду и биће им враћен новац.

Свим будућим студентима Правног факултета препоручује се пријава за бесплатну онлајн припремну наставу за пријемни испит.

Пријава за припремну наставу је на овој страници.
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (PFNSZbirkaZadatakaZaPrijemni2020.pdf)PFNSZbirkaZadatakaZaPrijemni2020.pdf 574 kB