icon1 English  uk copy

Припремна настава за полагање пријемног испита 2020

Vazna informacija 1

1. ОСНОВНИ ПОДАЦИ

Припремна настава за полагање пријемног испита за упис на Факултет у школској 2020/2021. години организује се у току летњег семестра школске 2019/2020. године.

Припремна настава није обавезна.

Настава се организује из предмета Српски језик.

Настава се изводи у два термина. Настава у оба термина је идентична и довољно је да ученик похађа само један термин.

2. ИЗВОЂЕЊЕ НАСТАВЕ

Први термин: 28. март, (субота), од 13 часова.  ОДЛАЖЕ СЕ ДО КРАЈА ВАНРЕДНОГ СТАЊА. Полазници ће благовремено бити обавештени о новом термину.

Други термин: 13. јун (субота), од 13 часова. ОДЛАЖЕ СЕ ДО КРАЈА ВАНРЕДНОГ СТАЊА. Полазници ће благовремено бити обавештени о новом термину.

3. ПРИЈАВЉИВАЊЕ

Пријаве кандидата за први термин могу да се поднесу закључно са 27. мартом 2020.

Пријаве кандидата за други термин могу да се поднесу закључно са 11. јуном 2020.

Пријаву можете извршити слањем поруке на следећу адресу електронске поште: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Порука мора да садржи:

1. Име и презиме ученика

2. Адресу ученика

3. Назив школе коју похађа

4. Контакт телефон и

5. Ознаку термина за који се ученик пријављује.

Након што добијете одговор на своју поруку којом се потврђује Ваша пријава, пријављени сте за похађање припремне наставе.

4. ПЛАЋАЊЕ

За похађање припремне наставе уплаћује се износ од 10.000,00 динара на текући рачун Факултета број: 840-1627666-13 (позив на број 777 по моделу 97).

Уплата за први термин мора да се изврши закључно са 27. мартом 2020.

Уплата за други термин мора да се изврши закључно са 11. јуном 2020.

Скенирана уплатница којом се потврђује извршена уплата шаље се на следећу адресу електронске поште: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

5. ПИТАЊА

За сва евентуална питања, будите слободни да се обратите координатору припремне наставе, асистенту Милану Милутину, на следећу адресу електронске поште: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..