Коначна ранг листа за упис на основне академске студије (шк. 2021/2022)

Vazna informacija 2У прилогу можете погледати коначну ранг листу за упис на прву годину основних академских студија за школску 2021/2022. годину.

УСЛЕД ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ, УПИС ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У СКЛАДУ СА УТВРЂЕНИМ РАСПОРЕДОМ.

Молимо кандидате да се придржавају распореда назначеног на ранг листи.

Будући САМОФИНАНСИРАЈУЋИ студенти треба лично да дођу на упис због потписивања уговора о студирању, осим уколико дају одговарајућу оверену пуномоћ другом лицу. Без оверене пуномоћи друго лице може уписати студента УСЛОВНО и у том случају уговор се може накнадно потписати и индекс преузети после летње паузе када факултет почне поново да ради.

Документација која се подноси приликом уписа:

Комплет за упис са свим неопходним обрасцима и индексом (по цени од 1.000 динара)може се купити у факултетској скриптарници која ће радити од 07:30 до 14:20 - шалтер са спољне стране зграде.

- оригинали средњошколских докумената;
- један попуњен образац П-4;
- студентска књижица (индекс);
- две фотографије (3,5 х 4,5 цм) - фотографију у индексу не прелепљивати заштитном фолијом!;
- доказ о уплати наканде за упис (буџетски);
- докза о уплати школарине (уплатница), за самофинансирајуће студенте.

НАПОМЕНА: Уколико је неки оригинални документ већ предат приликом конкурисања не треба га поново достављати.

Накнаде и сврха уплате:

- 6.900,00 динара - "накнада за упис" (плаћају само буџетски)

- 86.000,00 динара - "школарина" (плаћају само самофинансирајући)

НАПОМЕНА ЗА САМОФИНАНСИРАЈУЋЕ СТУДЕНТЕ: Школарина у износу од 86.000 динара може се приликом уписа уплатити у целости или из два дела. Уколико желите школарину да платите из два дела приликом уписа је потребно доставити доказ о уплати првог дела у износу од 48.000 динара. Други део школарине треба да се плати најкасније до средине јануара 2022. године у износу од 38.000 динара. Социјално угрожене категорије по посебној молби могу платити школарину и из 4 дела уколико поднесу молбу за одобрење рата најкасније до четвртка, 1. јула 2021. године. Уз молбу је потребно приложити доказе који поткрепљују наводе из молбе о тешком материјалном стању и сл. Молбе се подносе на мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. уз обавезне следеће елементе:

1) тема мејла (subject): #MOLBA_RATE_2021

2) име и презиме

3) конкурсни број

4) предлог износа рата

Повратну информацију о решеним молбама информације ће се слати СМС поруком на бројеве телефона остављене приликом конкурисања или на нови број мобилног телефона ако он буде назначен у мејлу молбе.

Инструкције за уплату:

Прималац: Правни факултет у Новом Саду

Текући рачун: 840-1627666-13

Број модела: 97

Позив на број*: 087402

НАПОМЕНА: Уплата извршена са позивом на број 117401 је такође, ИСПРАВНО извршена уплата.

Uputstvo za fotografije

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2021-OAS-1UR-KRL-Pravo.pdf)2021-OAS-1UR-KRL-Pravo.pdf 172 kB
Download this file (2021-OAS-1UR-KRL-Pravo-bezbednost-i-unutrašnji-poslovi.pdf)2021-OAS-1UR-KRL-Pravo-bezbednost-i-unutrašnji-poslovi.pdf 101 kB