Пријава за учешће у тиму Правног факултета у Новом Саду на такмичењу из спортског права

important main

Универзитет у Нашатеу, Швајцарска (University of Neuchâtel), Швајцарска арбитражна академија (Swiss Arbitration Academy) и Светска фудбалска федерација (FIFA) заједнички организују такмичење из спортског права (Sports Arbitration Moot 2022), које је засновано на симулацији поступка пред арбитражним телом FIFA.

Због епидемиолошке ситуације такмичење ће се организовати online,  осим финала које ће се спровести у Швајцарској у Ниону, где је седиште FIFA.

Прве рунде такмичења предвиђене су за 7. март 2022. године.

Језик такмичења: енглески језик.

Критеријуми за пријаву и селекцију такмичара:

трећа или четврта године студија;
просечна оцена студента;
број положених испита;
познавање енглеског језика (студенти који имају доказ у виду потврде или сетификата о познавању енглеског језика исти треба да доставе уз пријаву у виду фотографије)

Пријава за такмичење врши се попуњавањем формулара који је у прилогу овог обавештења.

Рок за пријаву: понедељак 08.новембар 2021. године до 20 часова.

Пријављени кандидати биће позвани на интервју на енглеском језику.

Припреме за такмичење почињу од понедељка 15. новембра 2021. године када ће бити објављен случај на којем се заснива такмичење.

Лице задужено за припрему такмичара је асистент Дарко Божичић. У припреми такмичара помоћ ће пружити и Тијана Живковић, адвокат из области спортског права.

Attachments:
FileDescriptionFile size