Нови циклус активности у оквиру Центра за симулацију суђења

Vazna informacija 1

Обавештавамо све заинтересоване студенте друге, треће и четврте године да је од петка, 17. децембра отворена пријава за учешће у раду кривичноправне, међународноправне, јавноправне и грађанскоправне секције при Центру за симулацију суђења ПФНС.

Пријава ће бити могућа до 7. јануара 2022. године.

Студенти се, спрам својих афинитета, могу пријавити за учешће у једној или више секција. За учешће у свакој секцији, подноси се посебна пријава преко студентског сервиса.

Секције ће почети са радом почетком другог семестра, о чему ће полазници бити благовремено обавештени.

Рад у секцијама је практично орјентисан и подразумева обраду стварних и хипотетичких случајева из предметне области.

Полазницима који испуне услове предвиђене планом и програмом сваке секције биће издат сертификат, док ће сама ваннаставна активност бити убележена у Додатак дипломи.