English  uk copy 

 

Обавештење за студенте треће године СУП смера

Обавештавају се студенти треће године СУП смера да се у среду, 19.12.2018. неће одржати предавања из Кривичног процесног права 1.

Проф. др Снежана Бркић

Померање вежби из Међународног јавног права 1

Вежбе из Међународног јавног права 1, које би по распореду наставе требало да буду одржане у среду, 19. децембра, од 12 часова, одржаће се у петак, 14. децембра, са почетком у 15 часова, у учионици бр. 22.

Вежбе из Међународног јавног права 1, које би по распореду наставе требало да буду одржане у среду, 19. децембра, са почетком у 15 часова,  одржаће се у петак, 14. децембра, са почетком у 9 часова, у учионици бр. 21.

Потписи из Управног права

Обавештавамо студенте III године основних академских студија, који похађају наставу из предмета Управно право, да ће од четвртка, 13. децембра почети потписивање индекса за евиденцију присуства предавањима у зимском семестру.

СПИСАК ИЗАБРАНИХ СТУДЕНАТА ЗА ПОХАЂАЊЕ ПРАКТИЧНЕ НАСТАВЕ КОД ЗАШТИТНИКА ГРАЂАНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

Анђела Прешљак

Милица Гојевић

Божидар Марсенић

Јована Међо

Катарина Миланов

Мила Цвијетиновић

Марија Стојановић

О свим додатним информацијама у вези са одржавањем практичне наставе, студенти ће бити обавештени.

Обавештење за студенте четврте године - Право интелектуалне својине

Обавештавају се студенти четврте године основних студија да су испитна питања из изборног предмета „Право интелектуалне својине“ постављена на сајт, у рубрици МАТЕРИЈАЛИ - КАТЕДРА ГРАЂАНСКОПРАВНИХ НАУКА.

Распоред вежби (зимски семестар шк. 2018/2019)

Вежбе на ПРВОЈ години ОАС почињу од понедељка, 8. октобра 2018. године.

Распоред објављен: 05.10.2018. године.

Вежбе на ДРУГОЈ, ТРЕЋОЈ и ЧЕТВРТОЈ години ОАС почињу од понедељка, 15. октобра 2018. године.

Распоред објављен: 14.10.2018. године.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Последње измене: 12.12.2018. године.

 

Измне:

- од 16.10.2018. мења се просторија реализације вежби за вежбачке групе 1 и 2 (Увод у право), вежбе ће се уместо у учионици 20 (I спрат) одржавати у учионици 34 (II спрат);

- од 29.10.2018. мења се просторија реализације вежби за вежбачку групу 35 (Грађанско процесно право), вежбе ће се уместо у учионици 20 (I спрат) одржавати у учионици ВММ (II спрат);

- од 13.11.2018. мења се термин реализације вежби за вежбачку групу 12 (Кривично право), вежбе ће се уместо понедељком одржавати средом од 09,00 17,00 у учионици 19 (I спрат);

- од 13.11.2018. мења се сатница реализације вежби за вежбачку групу 8 и 10 (Систем безбедности), вежбе ће се средом уместо у 14,00 почињати у 15,00 сати;

- мења се сатница почетка вежбачке групе 21 (Управно право) за следеће датуме: 16, 23, 30. новембра и 07. децембар, вежбе ће уместо у 11,00 сати почињати у 14,00 сати. Након ових датума, вежбе се враћају на претходну сатницу почетка од 11,00 сати.

- мења се сатница почетка вежбачке групе 22 (Управно право) за следеће датуме: 16, 23, 30. новембра и 07. децембар, вежбе ће уместо у 13,00 сати почињати у 16,00 сати. Након ових датума, вежбе се враћају на претходну сатницу почетка од 13,00 сати.

- од 20.11.2018. мења се сатница реализације вежби за вежбачку групу 26 (Облигационо право), вежбе ће уторком уместо у 15,00 сати почињати у 16,00 сати;

- од 21.11.2018. мења се сатница реализације вежби за вежбачку групу 12 и 13 (Кривично право), вежбе ће се средом заменити сатнице почетка реализације. Вежбачка група 12 ће уместо у 17,00 почињати у 14,00 сати, а вежбачка група 13 ће уместо у 14,00 сати почињати у 17,00 сати;

 

Одлагња и надокнаде:

- 23.10.2018. вежбе за вежбачку групу 23 (Радно право) се одлажу за 24.10.2018. у 15,00 - учионица СУП;
- 24.10.2018. вежбе за вежбачку групу 30 (Криминологија) се одлажу за 26.10.2018. у 09,00 - учионица 35/II;
- 24.10.2018. вежбе за вежбачку групу 33 (Прекршајно право) се одлажу за 26.10.2018. у 11,00 - учионица 35/II;
- 24.10.2018. вежбе за вежбачку групу 27 (Кривично процесно право 1) се одлажу за 06.11.2018. у 08,00 - судница;
- 24.10.2018. вежбе за вежбачку групу 20 (Криминалистичка техника и тактика) се одлажу за 05.11.2018. у 11,00 - судница;
- 25.10.2018. вежбе за вежбачку групу 28 (Кривично процесно право 1) се одлажу за 02.11.2018. у 13,00 - судница;
- 25.10.2018. вежбе за вежбачку групу 41 (Кривично процесно право 1) се одлажу за 02.10.2018. у 11,00 - судница;
- 31.10.2018. вежбе за вежбачку групу 1 (Увод у право) се надокнађују за 06.11.2018. у 11,00 - учионица 19;
- 31.10.2018. вежбе за вежбачку групу 5 (Римско право) се надокнађују за 06.11.2018. у 11,00 - учионица МММ;
- 02.11.2018. вежбе за вежбачку групу 2 (Увод у право) се надокнађују за 06.11.2018. у 12,00 - учионица 19;
- 02.11.2018. вежбе за вежбачку групу 6 (Римско право) се надокнађују за 06.11.2018. у 12,00 - учионица МММ;
- 02.11.2018. вежбе за вежбачку групу 7 (Римско право) се надокнађују за 06.11.2018. у 18,00 - учионица МММ;

- 14.12.2018. вежбе за вежбачку групу  21 (Управно право) се одлажу за 20.12.2018. у 14,00 учионица 34;
- 14.12.2018. вежбе за вежбачку групу  22 (Управно право) се одлажу за 20.12.2018. у 16,00 учионица 34;

- 14.12.2018. вежбе за вежбачку групу  12 (Кривично право) се одлажу за 21.12.2018. у 15,00 учионица 19;
- 14.12.2018. вежбе за вежбачку групу  13 (Кривично право) се одлажу за 21.12.2018. у 18,00 учионица 19;

- уместо 19.12.2018. вежбе за вежбачку групу  16 (Међународно јавно право 1) ће се реализовати 14.12.2018. у 15,00 учионица 22;
- уместо 19.12.2018. вежбе за вежбачку групу  17 (Међународно јавно право 1) ће се реализовати 14.12.2018. у 09,00 учионица 21;

Додатна настава за постизање пуног фонда часова вежби:

- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 1 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 33 (11:00 - 13:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 1 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 19 (11:00 - 13:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 1 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 19 (11:00 - 13:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 2 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 33 (12:00 - 14:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 2 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 20 (12:00 - 14:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 3 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (09:00 - 11:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 4 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (12:00 - 14:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 5 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 5 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 6 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (08:00 - 10:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 6 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (15:00 - 17:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 7 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (12:00 - 14:45)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 7 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (16:00 - 18:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 21 (12:00 - 14:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (12:00 - 14:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (15:00 - 17:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 12 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Судница (09:00 - 11:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 12 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица „ВММ“ (09:00 - 11:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 12 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Судница (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 12 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Судница (09:00 - 11:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (20:00 - 20:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица „СУП“ (12:00 - 14:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (20:00 - 20:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (20:00 - 20:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 14 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „МММ“ (09:00 - 11:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 14 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „МММ“ (09:00 - 11:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 14 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „МММ“ (09:00 - 11:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 14 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 6 (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 14 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „МММ“ (09:00 - 11:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „МММ“ (12:00 - 14:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 17:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 16 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (15:00 - 17:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 16 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (15:00 - 17:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 16 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (15:00 - 17:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 17 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 16 (09:00 - 11:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 17 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 17 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 18 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 18 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (15:00 - 17:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 19.11.2018. (ПОН) вежбачка група 20 - Криминалистичка техника и тактика (2. година - Милана Писарић) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 26.11.2018. (ПОН) вежбачка група 20 - Криминалистичка техника и тактика (2. година - Милана Писарић) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 10.12.2018. (ПОН) вежбачка група 20 - Криминалистичка техника и тактика (2. година - Милана Писарић) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 21 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 34 (08:00 - 09:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 21 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 35 (14:00 - 15:45)
- 10.12.2018. (ПОН) вежбачка група 21 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 19 (16:00 - 17:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 22 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 34 (10:00 - 11:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 22 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 34 (16:00 - 17:45)
- 10.12.2018. (ПОН) вежбачка група 22 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 19 (18:00 - 19:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 23 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (18:00 - 19:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 24 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (16:00 - 17:45)
- 20.11.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 27.11.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 04.12.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 11.12.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 20.11.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 27.11.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 04.12.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 11.12.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 27 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (11:00 - 12:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 28 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (09:00 - 10:45)
- 20.11.2018. (УТО) вежбачка група 29 - Пореско право (3. година - Цвјетана Цвјетковић Иветић) - Учионица 16 (14:15 - 16:00)
- 04.12.2018. (УТО) вежбачка група 29 - Пореско право (3. година - Цвјетана Цвјетковић Иветић) - Учионица 16 (14:15 - 16:00)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 29 - Пореско право (3. година - Цвјетана Цвјетковић Иветић) - Учионица 16 (12:30 - 14:15)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 31 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 34 (09:00 - 11:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 31 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 34 (09:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 31 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 34 (09:00 - 11:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 32 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 18 (09:00 - 11:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 32 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 16 (09:00 - 11:45)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 32 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 16 (09:00 - 11:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 33 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 18 (13:00 - 15:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 33 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 18 (13:00 - 15:45)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 33 - Прекршајно право (4. година - Иван Милић) - Учионица 18 (13:00 - 15:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (08:00 - 10:45)
- 19.11.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 26.11.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 03.12.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (08:00 - 10:45)
- 10.12.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (13:00 - 15:45)
- 19.11.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 26.11.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 03.12.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (13:00 - 15:45)
- 10.12.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 36 - Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 10:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 36 - Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 10:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) вежбачка група 36 - Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 10:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 36 - Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 10:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 37 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (11:00 - 13:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 37 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (09:00 - 11:45)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 37 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (09:00 - 11:45)
- 24.11.2018. (СУБ) вежбачка група 38 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (14:00 - 16:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 38 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (12:00 - 14:45)
- 08.12.2018. (СУБ) вежбачка група 38 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (12:00 - 14:45)
- 14.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 39 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (15:00 - 17:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 39 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (15:00 - 17:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 39 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (15:00 - 17:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 39 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (15:00 - 17:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 39 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (15:00 - 17:45)
- 14.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 40 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (18:00 - 20:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 40 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (18:00 - 20:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) вежбачка група 40 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (18:00 - 20:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 40 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (18:00 - 20:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 40 - Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 6 (18:00 - 20:45)
- 01.12.2018. (СУБ) вежбачка група 41 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (13:00 - 14:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 2 - Увод у право (1. година - Илија Јованов) - Учионица 19 (11:00 - 13:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 3 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (09:00 - 11:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 3 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (09:00 - 11:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 4 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (12:00 - 14:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 4 - Историја државе и права 1 (1. година - Урош Станковић) - Учионица 6 (12:00 - 14:45)
- 15.12.2018. (СУБ) вежбачка група 5 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (17:00 - 19:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 6 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (15:00 - 17:45)
- 15.12.2018. (СУБ) вежбачка група 6 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (14:00 - 16:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 7 - Римско право (1. година - Милан Милутин) - Учионица „МММ“ (12:00 - 14:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 8 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (18:00 - 18:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 21 (12:00 - 14:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 9 - Систем безбедности (1. година - Ненад Радивојевић) - Учионица 18 (13:00 - 13:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 10 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (18:00 - 18:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 11 - Систем безбедности (1. година - Владан Мирковић) - Учионица 16 (13:00 - 13:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (20:00 - 20:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (21:00 - 21:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 13 - Кривично право (2. година - Стефан Самарџић) - Учионица 19 (20:00 - 20:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 15 - Породично право (2. година - Сандра Самарџић) - Учионица 35 (17:00 - 17:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 16 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (15:00 - 17:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 17 - Међународно јавно право 1 (2. година - Стефан Радојчић) - Учионица 21 (09:00 - 11:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 18 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (14:00 - 16:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 18 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (17:00 - 19:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 22.12.2018. (СУБ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (11:00 - 13:45)
- 22.12.2018. (СУБ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (08:00 - 10:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 19 - Увод у грађанско право (2. година - Слобода Мидоровић) - Учионица 22 (20:00 - 20:45)
- 24.12.2018. (ПОН) вежбачка група 20 - Криминалистичка техника и тактика (2. година - Милана Писарић) - Учионица 35 (11:00 - 13:45)
- 24.12.2018. (ПОН) вежбачка група 21 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 19 (16:00 - 17:45)
- 24.12.2018. (ПОН) вежбачка група 22 - Управно право (3. година - Ратко Радошевић) - Учионица 19 (18:00 - 19:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 23 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (14:00 - 15:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 23 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (14:00 - 15:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 23 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (14:00 - 15:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 24 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (18:00 - 19:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 24 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (16:00 - 17:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 24 - Радно право (3. година - Дарко Божичић) - Учионица 35 (16:00 - 17:45)
- 18.12.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (14:00 - 15:45)
- 25.12.2018. (УТО) вежбачка група 25 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (15:00 - 15:45)
- 18.12.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (16:00 - 17:45)
- 25.12.2018. (УТО) вежбачка група 26 - Облигационо право (3. година - Николина Мишчевић) - Учионица 33 (18:00 - 18:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 27 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (11:00 - 12:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 27 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (11:00 - 12:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 27 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (11:00 - 12:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 28 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (09:00 - 10:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 28 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (09:00 - 10:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 28 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (09:00 - 10:45)
- 22.12.2018. (СУБ) вежбачка група 29 - Пореско право (3. година - Цвјетана Цвјетковић Иветић) - Учионица 16 (12:30 - 14:15)
- 19.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) вежбачка група 30 - Криминологија (3. година - Иван Милић) - Учионица 34 (19:00 - 19:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (08:00 - 10:45)
- 17.12.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 24.12.2018. (ПОН) вежбачка група 34 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (14:00 - 14:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица 19 (13:00 - 15:45)
- 17.12.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 24.12.2018. (ПОН) вежбачка група 35 - Грађанско процесно право (4. година - Марко Кнежевић) - Учионица „ВММ“ (18:00 - 18:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 37 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (08:00 - 10:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 38 - Међународно привредно право (4. година - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 15:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 41 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (13:00 - 14:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 41 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (13:00 - 14:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) вежбачка група 41 - Кривично процесно право 1 (3. година - Милана Писарић) - Судница (13:00 - 14:45)

Бр. групе

Предмет

Наставник / сарадник

Дан

Време

Просторија

1

Увод у право

Илија Јованов

уторак

11:00 - 13:45

Учионица 34 (II спрат)

2

Увод у право

Илија Јованов

уторак

14:00 - 16:45

Учионица 34 (II спрат)

3

Историја државе и права 1

Урош Станковић

уторак

08:00 - 10:45

Учионица 35 (II спрат)

4

Историја државе и права 1

Урош Станковић

уторак

11:00 - 13:45

Учионица 35 (II спрат)

5

Римско право

Милан Милутин

уторак

08:00 - 10:45

Учионица „МММ“ (II спрат)

6

Римско право

Милан Милутин

уторак

11:00 - 13:45

Учионица „МММ“ (II спрат)

7

Римско право

Милан Милутин

уторак

14:00 - 16:45

Учионица „МММ“ (II спрат)

8

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

среда

14:00 - 16:45

Учионица 18 (I спрат)

9

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

10:00 - 12:45

Учионица 18 (I спрат)

10

Систем безбедности

Владан Мирковић

среда

14:00 - 16:45

Учионица 16 (I спрат)

11

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

10:00 - 12:45

Учионица 16 (I спрат)

12

Кривично право

Стефан Самарџић

понедељак

16:00 - 18:45

Учионица 19 (I спрат)

13

Кривично право

Стефан Самарџић

среда

14:00 - 16:45

Учионица 19 (I спрат)

14

Породично право

Сандра Самарџић

понедељак

16:00 - 18:45

Учионица 35 (II спрат)

15

Породично право

Сандра Самарџић

среда

14:00 - 16:45

Учионица 35 (II спрат)

16

Међународно јавно право 1

Стефан Радојчић

среда

12:00 - 14:45

Учионица 21 (I спрат)

17

Међународно јавно право 1

Стефан Радојчић

среда

15:00 - 17:45

Учионица 21 (I спрат)

18

Увод у грађанско право

Слобода Мидоровић

среда

14:00 - 16:45

Учионица 22 (I спрат)

19

Увод у грађанско право

Слобода Мидоровић

среда

17:00 - 19:45

Учионица 22 (I спрат)

20

Криминалистичка техника и тактика

Милана Писарић

среда

12:00 - 14:45

Судница (I спрат)

21

Управно право

Ратко Радошевић

петак

11:00 - 12:45

Учионица 34 (II спрат)

22

Управно право

Ратко Радошевић

петак

13:00 - 14:45

Учионица 34 (II спрат)

23

Радно право

Дарко Божичић

уторак

13:00 - 14:45

Учионица „ВММ“ (II спрат)

24

Радно право

Дарко Божичић

уторак

15:00 - 16:45

Учионица „ВММ“ (II спрат)

25

Облигационо право

Николина Мишчевић

уторак

13:00 - 14:45

Учионица 33 (II спрат)

26

Облигационо право

Николина Мишчевић

уторак

15:00 - 16:45

Учионица 33 (II спрат)

27

Кривично процесно право 1

Милана Писарић

среда

09:00 - 10:45

Судница (I спрат)

28

Кривично процесно право 1

Милана Писарић

четвртак

09:00 - 10:45

Судница (I спрат)

29

Пореско право

Цвјетана Цвјетковић

уторак

12:00 - 13:45

Учионица 16 (I спрат)

30

Криминологија

Иван Милић

среда

17:00 - 18:45

Учионица 34 (II спрат)

31

Прекршајно право

Иван Милић

уторак

11:00 - 13:45

Учионица 18 (I спрат)

32

Прекршајно право

Иван Милић

уторак

14:00 - 16:45

Учионица 18 (I спрат)

33

Прекршајно право

Иван Милић

среда

13:00 - 15:45

Учионица 34 (II спрат)

34

Грађанско процесно право

Марко Кнежевић

понедељак

11:00 - 13:45

Учионица 19 (I спрат)

35

Грађанско процесно право

Марко Кнежевић

понедељак

15:00 - 17:45

Учионица 20 (I спрат)

36

Право привредних друштава

Владимир Марјански

уторак

11:00 - 13:45

Учионица 20 (I спрат)

37

Међународно привредно право

Сандра Фишер Шобот

уторак

11:00 - 13:45

Учионица 19 (I спрат)

38

Међународно привредно право

Сандра Фишер Шобот

уторак

14:00 - 16:45

Учионица 19 (I спрат)

39

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

понедељак

11:00 - 13:45

Учионица 34 (II спрат)

40

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

понедељак

17:00 - 19:45

Учионица 34 (II спрат)

Распоред предавања на основним студијама (шк. 2018/19 - зимски семестар)

Распоред предавања ПРВЕ године ОАС објављен: 24.09.2018.

Настава према овом распореду почиње у понедељак, 1. октобра 2018.

Распоред предавања ДРУГЕ, ТРЕЋЕ и ЧЕТВРТЕ године ОАС објављен: 04.10.2018.

Настава према овом распореду ће почети у понедељак, 8. октобра 2018.

Последње измене: 12.12.2018. године.

Измене распореда:

- од 12.10.2018. укида се пренос предавања Кривичног права петком (из Амфитеатра у ВММ - настава се изводи само у Амфитеатру);

- од 15.10.2018. укида се пренос предавања Облигационог права понедељком и уторком (из СУП учионице у ВММ - настава се изводи само у СУП учионици);

- од 16.10.2018. укида се извођење предавања из Социјалног права уторком за наставну групу бр. 2;

- од 19.10.2018. укида се извођење предавања из Породичног права петком за наставну групу бр. 2;

- од 22.10.2018. мења се просторија извођење предавања из Међународног јавног права 1 понедељком за наставну групу бр. 1. Настава ће се уместо у учионици 14 изводити у учионици ВММ;

- од 24.10.2018. укида се извођење предавања из Увода у грађанско право средом за наставну групу бр. 2;

- од 31.10.2018. укида се извођење предавања из Историје државе и права 1 средом за наставну групу бр. 1;

- од 01.11.2018. укида се извођење предавања из Међународног јавног права 1 уторком и четвртком за наставну групу бр. 2;

- од 16.11.2018. укида се извођење предавања из Социологије петком за наставну групу бр. 2;

- 21.11.2018. предавање из Радног права  уместо у 13,00 сати у амфитеатру, одржаће се од 09,00 сати у учионици 19/I - измна важи само овог дана, након чега се враћа у редовне и додатне термине;

 

Одлагања и надоканде часова предавања:

- 17.10.2018 - Криминологија (изборни предмет, II година, Општи смер) се одлаже. Термин надокнаде часова ће бити договорен на првом следећем редовном предавању 24.10.2018.;

- 20.10.2018. - Основи пословне информатике (изборни предмет, I година Општи и СУП смер) надокнађују се часови предавања које се неће реализовати 24.10.2018.

- 23.10.2018. - Радно право се одлаже. Предавања ће се надокнадити у петак, 26.10.2018. у 13,00 сати у учионици СУП;

- 25.10.2018. - Дипломатско и конзуларно право (изборни предмет IV година Општи смер) се одлаже. Термин надокнаде часова ће бити накнадно одређен; Пропуштени часови се надокнађују у суботу, 17.11.2018. од 09:00 у учионици 14/I;

- 25.10.2018. - Међународно хуманитарно право (изборни предмет III година СУП смер) се одлаже.  Термин надокнаде часова ће бити накнадно одређен; Пропуштени часови се надокнађују у суботу, 17.11.2018. од 12:00 у учионици ВММ;

- 25.10.2018. - Прекршајно право се одлаже. Пропуштени часови ће се надокнадити 26.10.2018. у 15,00 сати у учионици ВММ;

- 26.10.2018. - Криминалистичка тактика и техника се одлаже. Предавања ће се надокнадити у суботу, 08.12.2018. у 10,00 сати у учионици ВММ;

- 09.11.2018. - Криминалистичка тактика и техника се одлаже. Предавања ће се надокнадити у суботу, 08.12.2018. у 12,00 сати у учионици ВММ;

- 14.11.2018. - Систем безбедности ЕУ (изборни предмет, III година, СУП смер) се одлаже за петак, 16.11.2018. у 12,00 у учионици 20;

- 14.11.2018. - Безбедносна култура (изборни предмет, II година, СУП смер) се одлаже за петак, 23.11.2018. у 10,00 у учионици 6 (међуспрат); Наредно редовно предавање је 21.11.2018.

- уместо 22.11.2018. - Синдикално право (изборни предмет, II година, Општи смер) се реализуе у понедељак, 19.11.2018. у 11,00 у учионици 6 (међуспрат);

- 23.11.2018. - Криминалистичка тактика и техника се одлаже. Предавања ће се надокнадити у четвртак, 29.11.2018. у 15,00 сати у учионици 14;

- уместо 29.11.2018. - Дипломатско и конзуларно право (изборни предмет, IV година Општи смер) ће се реализовати у суботу, 24.11.2018. у 9,00 сати у учионици 21 (I спрат);

- уместо 29.11.2018. - Међународно хуманитарно право (изборни предмет, III година СУП смер) ће се реализовати у суботу, 24.11.2018. у 13,00 сати у учионици 21 (I спрат)

- 06.12.2018. - Дипломатско и конзуларно право (изборни предмет, IV година Општи смер) се одлаже за суботу, 08.12.2018. у 9,00 сати у учионици 14 (I спрат);

- уместо 06.12.2018. - Међународно хуманитарно право (изборни предмет, III година СУП смер) ће се реализовати у суботу, 01.12.2018. у 12,00 сати у учионици 21 (I спрат)

- уместо 19.12.2018. - Систем безбедности ЕУ (изборни предмет, III година СУП смер) ће се реализовати у петак, 30.11.2018. у 10,00 сати у учионици 19 (I спрат)

- уместо 26.12.2018. - Систем безбедности ЕУ (изборни предмет, III година СУП смер) ће се реализовати у петак, 30.11.2018. у 12,00 сати у учионици 19 (I спрат)

- 11.12.2018. Породично право се одлаже. Предавање ће бити надокнађено у среду, 19.12.2018. у 9,00 сати у учионици 14;

- 14.12.2018. Криминалистичка техника и тактика (II година СУП смер) се одлаже за четвртак, 20.12.2018. у 15,00 сати у учионици 6 (I међуспрат);

- надокнада раније пропуштене наставе из Криминалистичка техника и тактика (II година СУП смер) у суботу, 22.12.2018. у 10,00 сати у учионици 20 (I спрат);

Додатна настава за постизање пуног фонда часова предавања:

- 17.11.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгана Ћорић) - Амфитеатар (09:00 - 11:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгана Ћорић) - Учионица „СУП“ (12:00 - 14:45)
- 08.12.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгана Ћорић) - Амфитеатар (10:00 - 15:45)
- 24.11.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (10:00 - 12:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (10:00 - 15:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Историја државе и права 1 (1. година Општи смер - Маша Кулаузов) - Амфитеатар (08:00 - 10:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Историја државе и права 1 (1. година Општи смер - Маша Кулаузов) - Амфитеатар (08:00 - 10:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Римско право (1. година Општи смер - Валентина Цветковић Ђорђевић) - Учионица „СУП“ (12:00 - 14:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) Социологија (1. година - Саша Бован) - Амфитеатар (15:00 - 17:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) Социологија (1. година - Саша Бован) - Амфитеатар (15:00 - 17:45)
- 14.11.2018. (СРЕ) Основи пословне информатике (1. година - Ђорђе Херцег) - Амфитеатар (20:00 - 20:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Основи пословне информатике (1. година - Ђорђе Херцег) - Амфитеатар (20:00 - 20:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Основи пословне информатике (1. година - Ђорђе Херцег) - Амфитеатар (20:00 - 20:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Основи пословне информатике (1. година - Ђорђе Херцег) - Амфитеатар (20:00 - 20:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Увод у грађанско право (2. година) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Увод у грађанско право (2. година) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Увод у грађанско право (2. година) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 19.11.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 26.11.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (12:00 - 14:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) Породично право (2. година - Гордана Ковачек Станић) - Учионица 6 (09:00 - 11:45)
- 10.11.2018. (СУБ) Кривично право (2. година - Бранислав Ристивојевић) - Амфитеатар (08:00 - 10:45)
- 19.11.2018. (ПОН) Кривично право (2. година - Бранислав Ристивојевић) - Учионица „СУП“ (18:00 - 20:45)
- 26.11.2018. (ПОН) Кривично право (2. година - Бранислав Ристивојевић) - Учионица „СУП“ (18:00 - 20:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Кривично право (2. година - Бранислав Ристивојевић) - Учионица „СУП“ (18:00 - 20:45)
- 20.11.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 27.11.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 04.12.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 15:45)
- 11.12.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 09.11.2018. (ПЕТ) Прекршајно право (4. година - Бранислав Ристивојевић) - Амфитеатар (18:00 - 19:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) Прекршајно право (4. година - Бранислав Ристивојевић) - Амфитеатар (18:00 - 19:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) Прекршајно право (4. година - Бранислав Ристивојевић) - Амфитеатар (18:00 - 19:45)
- 08.12.2018. (СУБ) Синдикално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица „СУП“ (12:00 - 15:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) Управно право (3. година - Драган Милков) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Управно право (3. година - Драган Милков) - Амфитеатар (12:00 - 14:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) Управно право (3. година - Драган Милков) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 24.11.2018. (СУБ) Управно право (3. година - Драган Милков) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 13.11.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 20.11.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 27.11.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 04.12.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 08.12.2018. (СУБ) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Пореско право (3. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (08:00 - 10:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (08:00 - 08:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (09:00 - 10:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (08:00 - 08:45)
- 10.11.2018. (СУБ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (09:00 - 11:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (11:00 - 13:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (09:00 - 11:45)
- 16.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (11:00 - 13:45)
- 23.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (11:00 - 13:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (11:00 - 13:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (11:00 - 13:45)
- 07.11.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 14.11.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 10.11.2018. (СУБ) Грађанско процесно право (4. година - Ранко Кеча) - Учионица 20 (12:00 - 13:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) Грађанско процесно право (4. година - Ранко Кеча) - Учионица 20 (13:00 - 17:45)
- 13.11.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 19.11.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 20.11.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 26.11.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 27.11.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 04.12.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 11.12.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 13.11.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 20.11.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 27.11.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 04.12.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 11.12.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (09:00 - 10:45)
- 19.11.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 24.11.2018. (СУБ) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (09:00 - 10:45)
- 26.11.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Дипломатско и конзуларно право (4. година Општи смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (11:00 - 11:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Дипломатско и конзуларно право (4. година Општи смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 15.11.2018. (ЧЕТ) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 20 (08:00 - 09:45)
- 19.11.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 20 (08:00 - 09:45)
- 26.11.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 03.12.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 24.11.2018. (СУБ) Реторика (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (13:00 - 14:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Реторика (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (16:00 - 17:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Буџетско право (4. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (11:00 - 12:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Историја државе и права (1. година СУП смер - Маша Кулаузов) - Учионица „СУП“ (17:00 - 19:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 08.11.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 15.11.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 06.12.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 30.11.2018. (ПЕТ) Безбедносна култура (2. година СУП смер - Светлана Станаревић) - Учионица 6 (10:00 - 11:45)
- 07.12.2018. (ПЕТ) Безбедносна култура (2. година СУП смер - Светлана Станаревић) - Учионица 6 (10:00 - 11:45)
- 02.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (09:00 - 10:45)
- 02.11.2018. (ПЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (11:00 - 12:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 15:45)
- 29.11.2018. (ЧЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 15:45)
- 20.11.2018. (УТО) Криминологија (3. година - Татјана Бугарски) - Учионица „СУП“ (12:00 - 13:45)
- 27.11.2018. (УТО) Криминологија (3. година - Татјана Бугарски) - Учионица „СУП“ (12:00 - 13:45)
- 04.12.2018. (УТО) Криминологија (3. година - Татјана Бугарски) - Учионица „СУП“ (12:00 - 13:45)
- 10.12.2018. (ПОН) Криминологија (3. година - Татјана Бугарски) - Учионица „СУП“ (16:00 - 17:45)
- 21.11.2018. (СРЕ) Систем безбедности ЕУ (3. година СУП смер - Зоран Кековић) - Учионица 14 (17:00 - 18:45)
- 28.11.2018. (СРЕ) Систем безбедности ЕУ (3. година СУП смер - Зоран Кековић) - Учионица 14 (17:00 - 18:45)
- 05.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности ЕУ (3. година СУП смер - Зоран Кековић) - Учионица 14 (17:00 - 18:45)
- 12.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности ЕУ (3. година СУП смер - Зоран Кековић) - Учионица 14 (17:00 - 18:45)
- 15.11.2018. (ЧЕТ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (18:00 - 18:45)
- 17.11.2018. (СУБ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 22.11.2018. (ЧЕТ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (18:00 - 18:45)
- 01.12.2018. (СУБ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 21 (14:00 - 14:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгана Ћорић) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Увод у право (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (10:00 - 15:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Римско право (1. година Општи смер - Валентина Цветковић Ђорђевић) - Амфитеатар (09:00 - 11:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Римско право (1. година Општи смер - Валентина Цветковић Ђорђевић) - Амфитеатар (13:00 - 15:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Валентина Цветковић Ђорђевић) - Учионица 14 (12:00 - 14:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) Римско право (1. година Општи смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (08:00 - 10:45)
- 17.12.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (13:00 - 15:45)
- 24.12.2018. (ПОН) Социјално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица 14 (16:00 - 16:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) Породично право (2. година - Гордана Ковачек Станић) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) Породично право (2. година - Гордана Ковачек Станић) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 18.12.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 25.12.2018. (УТО) Међународно јавно право 1 (2. година - Сања Ђајић) - Учионица „СУП“ (15:00 - 16:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Синдикално право (2. година Општи смер - Сенад Јашаревић) - Учионица „СУП“ (11:00 - 14:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) Изборно право (2. година Општи смер - Слободан Орловић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 14:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Учионица „СУП“ (09:00 - 10:45)
- 18.12.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 25.12.2018. (УТО) Радно право (3. година - Сенад Јашаревић) - Амфитеатар (19:00 - 19:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Пореско право (3. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (12:00 - 14:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Пореско право (3. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (08:00 - 10:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (09:00 - 10:45)
- 17.12.2018. (ПОН) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (08:00 - 08:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 24.12.2018. (ПОН) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (08:00 - 08:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) Облигационо право (3. година) - Учионица „СУП“ (09:00 - 11:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) Криминологија (2. година Општи смер - Татјана Бугарски) - Учионица 14 (14:00 - 14:45)
- 28.12.2018. (ПЕТ) Грађанско процесно право (4. година - Ранко Кеча) - Учионица 20 (13:00 - 17:45)
- 17.12.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 18.12.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 24.12.2018. (ПОН) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 25.12.2018. (УТО) Право привредних друштава (4. година - Владимир Марјански) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) Међународно привредно право (4. година Општи смер - Драго Дивљак) - Учионица 20 (08:00 - 08:45)
- 18.12.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 25.12.2018. (УТО) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица „СУП“ (20:00 - 20:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) Међународно приватно право (општи део) (4. година - Петар Ђундић) - Учионица 20 (13:00 - 14:45)
- 17.12.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 24.12.2018. (ПОН) Право међународне продаје (4. година Општи смер - Сандра Фишер Шобот) - Учионица 20 (13:00 - 13:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Дипломатско и конзуларно право (4. година Општи смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (09:00 - 12:45)
- 17.12.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 24.12.2018. (ПОН) Право интелектуалне својине (4. година Општи смер - Сања Радовановић) - Учионица 6 (13:00 - 13:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Реторика (1. година - Драгутин Аврамовић) - Амфитеатар (16:00 - 17:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Буџетско право (4. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (08:00 - 11:45)
- 22.12.2018. (СУБ) Буџетско право (4. година Општи смер - Горан Милошевић) - Учионица „ВММ“ (11:00 - 12:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Историја државе и права (1. година СУП смер - Маша Кулаузов) - Учионица „СУП“ (17:00 - 19:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Римско право (1. година СУП смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (09:00 - 11:45)
- 15.12.2018. (СУБ) Римско право (1. година СУП смер - Наташа Деретић) - Учионица 14 (13:00 - 16:45)
- 19.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 26.12.2018. (СРЕ) Систем безбедности (1. година СУП смер - Љубомир Стајић) - Учионица „СУП“ (14:00 - 14:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) Криминалистичка психологија (2. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (13:00 - 13:45)
- 14.12.2018. (ПЕТ) Безбедносна култура (2. година СУП смер - Светлана Станаревић) - Учионица 6 (10:00 - 11:45)
- 21.12.2018. (ПЕТ) Безбедносна култура (2. година СУП смер - Светлана Станаревић) - Учионица 6 (10:00 - 11:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Кривично процесно право 1 (3. година СУП смер - Снежана Бркић) - Учионица „ВММ“ (14:00 - 15:45)
- 13.12.2018. (ЧЕТ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (18:00 - 18:45)
- 20.12.2018. (ЧЕТ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (18:00 - 18:45)
- 27.12.2018. (ЧЕТ) Међународно хуманитарно право (3. година СУП смер - Бојан Тубић) - Учионица 14 (18:00 - 18:45)

ПРВА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

2

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

1

(И)* Реторика

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

У Т О Р А К

08:00

10:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

С Р Е Д А

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Историја државе и права 1

Маша Кулаузов

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Историја државе и права 1

Маша Кулаузов

01.10.2018

18:00

19:45

Амфитеатар

2

(И)* Основи пословне информатике

Ђорђе Херцег

01.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Римско право

Валентина Цветковић Ђорђевић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

1

Римско право

Валентина Цветковић Ђорђевић

01.10.2018

17:00

19:45

Амфитеатар

2

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ПРВА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

1

(И)* Реторика

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

У Т О Р А К

08:00

10:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

Историја државе и права

Маша Кулаузов

01.10.2018

С Р Е Д А

11:00

13:45

Учионица „СУП“

Систем безбедности

Љубомир Стајић

01.10.2018

18:00

19:45

Амфитеатар

2

(И)* Основи пословне информатике

Ђорђе Херцег

01.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

14:00

16:45

Учионица „СУП“

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ДРУГА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 14

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

13:00

15:45

Учионица 14

1

Социјално право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

11:45

Учионица 14

1

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

14:45

Учионица 14

1

Породично право

Гордана Ковачек Станић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „СУП“

2

Социјално право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

11:45

Учионица 14

2

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

13:45

Учионица 14

(И)* Криминологија

Татјана Бугарски

15.10.2018

12:00

13:45

Учионица „ВММ“

(И)* Изборно право

Слободан Орловић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 14

(И)* Синдикално право

Сенад Јашаревић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „ВММ“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Учионица 14

2

Породично право

Јелена Видић Трнинић

08.10.2018

12:00

14:45

Амфитеатар

Кривично право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „ВММ“

Кривично право (пренос из Амфитеатар)

08.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ДРУГА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 14

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

11:45

Учионица 14

1

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

14:45

Учионица 14

1

Породично право

Гордана Ковачек Станић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

11:45

Учионица 14

2

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

15:00

16:45

Учионица 20

(И)* Безбедносна култура

Светлана Станаревић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица „ВММ“

(И)* Криминалистичка психологија

Снежана Бркић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „ВММ“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Учионица 14

2

Породично право

Јелена Видић Трнинић

08.10.2018

12:00

14:45

Амфитеатар

Кривично право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „ВММ“

Кривично право (пренос из Амфитеатар)

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

Криминалистичка техника и тактика

Милан Шкулић

08.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ТРЕЋА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

11:00

13:45

Учионица „СУП“

1

Кривично процесно право 1

Татјана Бугарски

08.10.2018

11:00

13:45

Учионица „ВММ“

2

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

У Т О Р А К

10:00

11:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

10:00

11:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

С Р Е Д А

11:00

12:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

13:00

14:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

12:00

13:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

П Е Т А К

08:00

10:45

Учионица „СУП“

Пореско право

Горан Милошевић

08.10.2018

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ТРЕЋА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

14:00

15:45

Учионица „СУП“

Криминологија

Татјана Бугарски

08.10.2018

У Т О Р А К

08:00

09:45

Учионица „СУП“

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

10:00

11:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

10:00

11:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

10:45

Учионица „СУП“

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

11:00

12:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

13:00

14:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица 14

(И)* Систем безбедности ЕУ

Зоран Кековић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

12:00

13:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

16:00

17:45

Учионица 14

(И)* Међународно хуманитарно право

Бојан Тубић

15.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ЧЕТВРТА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 20

(И)* Право међународне продаје

Сандра Фишер Шобот

15.10.2018

11:00

12:45

Учионица 14

(И)* Право интелектуалне својине

Сања Радовановић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „СУП“

Криминологија (студенти по програму из 2008. године)

Татјана Бугарски

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

17:00

19:45

Учионица „СУП“

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

10:45

Учионица 20

Међународно привредно право

Драго Дивљак

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

10:00

11:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

12:00

13:45

Учионица „СУП“

Прекршајно право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

14:00

15:45

Учионица 14

(И)* Дипломатско и конзуларно право

Бојан Тубић

15.10.2018

П Е Т А К

11:00

12:45

Учионица „СУП“

(И)* Буџетско право

Горан Милошевић

15.10.2018

* (И) - изборни предмет

             

ЧЕТВРТА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

17:00

19:45

Учионица „СУП“

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

08.10.2018

С Р Е Д А

11:00

12:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

10:00

11:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

12:00

13:45

Учионица „СУП“

Прекршајно право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

Конкурс за пријем чланова Правне клинике за избегличко право

mic

Упишите

ДРЖАВНИ

ПРАВНИ

Дипломирани правник је професија која се директно везује за вршење државне власти  и вршење најзначајнијих друштвених функција.

Гарантујемо вам

ЗНАЊЕ

Успеси на међународним такмичењима потврђују наш квалитет.

Остварите

ПРАКСУ

у државним институцијама и кроз правне клинике.

прочитајте више...

Ко је на мрежи: 186 гостију и нема пријављених чланова