Овера зимског и упис летњег семестра шк. 2017/2018

TimetableРедовна овера зимског и упис летњег семестра ће почети 15. јануара и трајаће до 02. фебруара 2018. године.

Шалтери ће радити сваког радног дана од 8 до 14 часова.

У обавези да овере зимски и упишу летњи семестар су студенти основних, мастер и докторских студија (први пут уписани и поновци). Апсолвенти и студенти у продуженом статусу не оверавају семестар.

Студенти докторских студија семестар могу оверити у горе наведеном периоду сваког радног дана од 10 до 14 часова у просторији 7 (I међуспрат) - канцеларија Биљане Томић Узелац (самостални стручни сарадник за докторске студије).

За оверу семестра је потребно:

- приложити индекс,

- попунити 1 ШВ-20 образац и 1 семестрални лист,

- извршити уплату:

- буџетски студенти - 1.200 динара,

- самофинансирајући студенти - 2.000 динара,

- уплатити другу рату школарине (самофинансирајући који нису измирили школарину) – износ и инструкције за уплату се налазе у уговору о студирању који сте потписали приликом уписа текуће школске године.

- извршити систематски преглед (студенти прве године основних студија - први пут уписани, поновци НЕ),

- прикупити потписе одслушаних предавања и обавезно са најмање једних вежби (поновци нису у обавези да поново скупљају потписе које су добили у претходној школској години).

Сви неопходни обрасци се могу набавити у факултетској скриптарници.

Накнадна овера семестра ће трајати од 5. до 14. фебруара 2018. године. Захтев за накнадну оверу семестра се плаћа 4.500 динара.

Све уплате за оверу семестра се врше на текући рачун факултета 840-1627666-13 са назнаком персоналног позива на број (као и код пријаве испита и уплате за рату школарине).

Студенти уписани пре болоње (пре 2006. године) за оверу потребно је да имају још и (кликнути на дугме "Следећа >>"...):

• 2 колоквијума или
• 1 колоквијум и 1 опциони предмет положен,
• уколико немате потпис са вежби морате се јавити одговарајућим асистентима ради допунске наставе (не може се платити накнада).