icon1 English  uk copy

Предавања на мастер студијама [шк. 2019/20]

TimetableОбавештавамо студенте мастер студија који у школској 2019/20 години похађају наставу да ће наставне активности почети од уторка, 12. новембра 2019. према распореду који је доступан преко студентских сервиса у оквиру секције "Моја настава" ( http://servisi.pf.uns.ac.rs/SSluzba/ ).

Персонализовани распоред наставних активности се приказује на основу података о последње попуњеној анкети за одабир предмета, док се поновцима приказује на основу прошлогодишњег одабира предмета. Поновци који желе да промене изборни предмет и похађају неке друге предмете замену могу обавити на шалтеру за мастер студије сваког радног дана у периоду од 11,00 до 13,00 сати или слањем мејла на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.