English  uk copy 

 

Распоред предавања на основним студијама (шк. 2018/19 - зимски семестар)

Распоред предавања ПРВЕ године ОАС објављен: 24.09.2018.

Настава према овом распореду почиње у понедељак, 1. октобра 2018.

Распоред предавања ДРУГЕ, ТРЕЋЕ и ЧЕТВРТЕ године ОАС објављен: 04.10.2018.

Настава према овом распореду ће почети у понедељак, 8. октобра 2018.

Измене распореда:

- нема;

Одлагања предавања:

- 17.10.2018 - Криминологија (изборни предмет, II година, Општи смер) се одлаже. Термин надокнаде часова ће бити договорен на првом следећем редовном предавању 24.10.2018.;

 

ПРВА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

2

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

1

(И)* Реторика

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

У Т О Р А К

08:00

10:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

С Р Е Д А

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Историја државе и права 1

Маша Кулаузов

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Историја државе и права 1

Маша Кулаузов

01.10.2018

18:00

19:45

Амфитеатар

2

(И)* Основи пословне информатике

Ђорђе Херцег

01.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Римско право

Валентина Цветковић Ђорђевић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

1

Римско право

Валентина Цветковић Ђорђевић

01.10.2018

17:00

19:45

Амфитеатар

2

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ПРВА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

08:00

10:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

1

(И)* Реторика

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

У Т О Р А К

08:00

10:45

Амфитеатар

2

Увод у право

Драгутин Аврамовић

01.10.2018

11:00

13:45

Амфитеатар

1

Увод у право

Драгана Ћорић

01.10.2018

14:00

16:45

Амфитеатар

Историја државе и права

Маша Кулаузов

01.10.2018

С Р Е Д А

11:00

13:45

Учионица „СУП“

Систем безбедности

Љубомир Стајић

01.10.2018

18:00

19:45

Амфитеатар

2

(И)* Основи пословне информатике

Ђорђе Херцег

01.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

14:00

16:45

Учионица „СУП“

Римско право

Наташа Деретић

01.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Амфитеатар

1

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

15:00

17:45

Амфитеатар

2

Социологија

Саша Бован

01.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ДРУГА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 14

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

13:00

15:45

Учионица 14

1

Социјално право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

11:45

Учионица 14

1

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

14:45

Учионица 14

1

Породично право

Гордана Ковачек Станић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „СУП“

2

Социјално право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

11:45

Учионица 14

2

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

13:45

Учионица 14

(И)* Криминологија

Татјана Бугарски

15.10.2018

12:00

13:45

Учионица „ВММ“

(И)* Изборно право

Слободан Орловић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 14

(И)* Синдикално право

Сенад Јашаревић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „ВММ“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Учионица 14

2

Породично право

Јелена Видић Трнинић

08.10.2018

12:00

14:45

Амфитеатар

Кривично право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „ВММ“

Кривично право (пренос из Амфитеатар)

08.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ДРУГА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 14

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

11:45

Учионица 14

1

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

12:00

14:45

Учионица 14

1

Породично право

Гордана Ковачек Станић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

11:45

Учионица 14

2

Увод у грађанско право

Душан Николић

08.10.2018

Раденка Цветић

15:00

16:45

Учионица 20

(И)* Безбедносна култура

Светлана Станаревић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

1

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица „ВММ“

(И)* Криминалистичка психологија

Снежана Бркић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „ВММ“

2

Међународно јавно право 1

Сања Ђајић

08.10.2018

П Е Т А К

09:00

11:45

Учионица 14

2

Породично право

Јелена Видић Трнинић

08.10.2018

12:00

14:45

Амфитеатар

Кривично право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

12:00

14:45

Учионица „ВММ“

Кривично право (пренос из Амфитеатар)

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица „СУП“

Криминалистичка техника и тактика

Милан Шкулић

08.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ТРЕЋА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

11:00

13:45

Учионица „СУП“

1

Кривично процесно право 1

Татјана Бугарски

08.10.2018

11:00

13:45

Учионица „ВММ“

2

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

У Т О Р А К

10:00

11:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

10:00

11:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

С Р Е Д А

11:00

12:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

13:00

14:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

12:00

13:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

П Е Т А К

08:00

10:45

Учионица „СУП“

Пореско право

Горан Милошевић

08.10.2018

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ТРЕЋА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

09:00

10:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

14:00

15:45

Учионица „СУП“

Криминологија

Татјана Бугарски

08.10.2018

У Т О Р А К

08:00

09:45

Учионица „СУП“

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

10:00

11:45

Учионица „СУП“

1

Облигационо право

Бојан Пајтић

08.10.2018

Сања Радовановић

Атила Дудаш

10:00

11:45

Учионица „ВММ“

2

Облигационо право (пренос из Учионица „СУП“)

08.10.2018

17:00

18:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

10:45

Учионица „СУП“

Кривично процесно право 1

Снежана Бркић

08.10.2018

11:00

12:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

13:00

14:45

Амфитеатар

Радно право

Сенад Јашаревић

08.10.2018

15:00

16:45

Учионица 14

(И)* Систем безбедности ЕУ

Зоран Кековић

15.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

12:00

13:45

Амфитеатар

Управно право

Драган Милков

08.10.2018

16:00

17:45

Учионица 14

(И)* Међународно хуманитарно право

Бојан Тубић

15.10.2018

* (И) - изборни предмет

Наставна група

Студенти

1

са парним бројем индекса

2

са непарним бројем индекса

             

ЧЕТВРТА

година студија

Студијски програм: Права - Општи смер

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 20

(И)* Право међународне продаје

Сандра Фишер Шобот

15.10.2018

11:00

12:45

Учионица 14

(И)* Право интелектуалне својине

Сања Радовановић

15.10.2018

14:00

15:45

Учионица „СУП“

Криминологија (студенти по програму из 2008. године)

Татјана Бугарски

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

17:00

19:45

Учионица „СУП“

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

08.10.2018

С Р Е Д А

09:00

10:45

Учионица 20

Међународно привредно право

Драго Дивљак

08.10.2018

11:00

12:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

10:00

11:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

12:00

13:45

Учионица „СУП“

Прекршајно право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

14:00

15:45

Учионица 14

(И)* Дипломатско и конзуларно право

Бојан Тубић

15.10.2018

П Е Т А К

11:00

12:45

Учионица „СУП“

(И)* Буџетско право

Горан Милошевић

15.10.2018

* (И) - изборни предмет

             

ЧЕТВРТА

година студија

Студијски програм: Права - Смер унутрашњих послова

Од

До

Просторија

Наставна група

Предмет

Наставник

Примењује се од

П О Н Е Д Е Љ А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

У Т О Р А К

09:00

10:45

Учионица 20

Право привредних друштава

Владимир Марјански

08.10.2018

17:00

19:45

Учионица „СУП“

Међународно приватно право (општи део)

Петар Ђундић

08.10.2018

С Р Е Д А

11:00

12:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

Ч Е Т В Р Т А К

10:00

11:45

Учионица 20

Грађанско процесно право

Ранко Кеча

08.10.2018

12:00

13:45

Учионица „СУП“

Прекршајно право

Бранислав Ристивојевић

08.10.2018

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2018-2019-OAS-ZS-Raspored_predavanja.pdf)2018-2019-OAS-ZS-Raspored_predavanja.pdf 83 kB
mic

Упишите

ДРЖАВНИ

ПРАВНИ

Дипломирани правник је професија која се директно везује за вршење државне власти  и вршење најзначајнијих друштвених функција.

Гарантујемо вам

ЗНАЊЕ

Успеси на међународним такмичењима потврђују наш квалитет.

Остварите

ПРАКСУ

у државним институцијама и кроз правне клинике.

прочитајте више...

Ко је на мрежи: 107 гостију и нема пријављених чланова