English  uk copy 

 

Обавештење о одлагању вежби из предмета Међународно приватно право (општи део)

Обавештавају се студенти који похађају вежбе из предмета Међународно приватно право (општи део) да се вежбе заказане за понедељак, 20. новембар (вежбачке групе 38 и 39) и петак, 24. новембар (вежбачке групе 40 и 41) одлажу.

Распоред надокнаде вежби је следећи:

  • Вежбачка група број 38 (група која иде понедељком од 12 часова) надокнадиће часове у четвртак, 30. новембра, од 14h,  у учионици 21/I;
  • Вежбачка група број 39 (група која иде понедељком од 15 часова) надокнадиће часове у четвртак, 30. новембра, од 17h, у учионици 21/I;
  • Вежбачка група број 41 (група која иде петком од 9 часова) надокнадиће часове у среду, 29. новембра, од 14h,  у учионици 21/I;
  • Вежбачка група број 40 (група која иде петком од 13 часова) надокнадиће часове у среду, 29. новембра, од 17h,  у учионици 21/I.

Вежбе за групе које иду понедељком ће се одржати у редовном термину, у понедељак,  27. новембра. Вежбе за групе које иду петком ће се одржати у редовном термину, у петак, 1. децембра.

Бојана Ристић, сарадник у настави

Одлагање вежби из ГПП-а

Вежбе из Грађанског процесног права заказане за понедељак 20. новембар 2017. године се неће одржати. О термину надокнаде студенти ће бити обавештени на следећем термину вежби, 27. новембра 2017. године

Асистент Др Марко С. Кнежевић

 

Распоред вежби за више године студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на вишим годинама основних академских студија почињу у понедељак, 16. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 15.10.2017.

Последње измене: 24.10.2017

Измене:

- уведене нове вежбачке групе (од р.бр. 41 до 45)

- ажуриран списак распоређених по вежбачким групама

 - од 14.11.2017 вежбачка група бр. 44 се укида

- Вежбе из Грађанског процесног права заказане за понедељак 20. новембар 2017. године се неће одржати. О термину надокнаде студенти ће бити обавештени на следећем термину вежби, 27. новембра 2017. године

Бр. в.гр. Пртедмет Наставник / сарадник Дан Врме Учионица
13 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић четвртак 14:00 - 16:45 Учионица 35 (II спрат)
14 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић петак 09:00 - 11:45 Учионица 19 (I спрат)
15 Увод у грађанско право Слобода Мидоровић четвртак 17:00 - 19:45 Учионица 35 (II спрат)
16 Кривично право др Стефан Самарџић среда 13:00 - 15:45 Учионица 34 (II спрат)
17 Кривично право др Стефан Самарџић среда 16:00 - 18:45 Учионица 34 (II спрат)
18 Породично право Сандра Самарџић среда 15:00 - 17:45 Учионица 35 (II спрат)
19 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 12:00 - 14:45 Учионица 35 (II спрат)
20 Међународно јавно право 1 Стефан Радојчић среда 15:00 - 17:45 Учионица 6 (I међуспрат)
21 Криминалистичка техника и тактика др Милана Писарић среда 12:00 - 14:45 Судница (I спрат)
22 Управно право Ратко Радошевић петак 11:00 - 12:45 Учионица 35 (II спрат)
23 Управно право Ратко Радошевић петак 13:00 - 14:45 Учионица 35 (II спрат)
24 Радно право Дарко Божичић среда 15:00 - 16:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
25 Радно право Дарко Божичић среда 17:00 - 18:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
26 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 19 (I спрат)
27 Облигационо право Николина Мишчевић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 19 (I спрат)
28 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 14:00 - 15:45 Учионица 16 (I спрат)
29 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 08:00 - 09:45 Учионица 19 (I спрат)
30 Кривично процесно право 1 др Милана Писарић понедељак 12:00 - 13:45 Учионица 19 (I спрат)
31 Криминологија др Иван Милић уторак 13:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
32 Прекршајно право др Иван Милић среда 12:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
33 Прекршајно право др Иван Милић среда 15:00 - 17:45 Учионица 18 (I спрат)
34 Право привредних друштава др Владимир Марјански уторак 12:00 - 14:45 Учионица 34 (II спрат)
35 Међународно привредно право др Сандра Фишер Шобот уторак 12:00 - 14:45 Учионица 20 (I спрат)
36 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 18 (I спрат)
37 Грађанско процесно право др Марко Кнежевић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 18 (I спрат)
38 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 12:00 - 14:45 Учионица 34 (II спрат)
39 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић понедељак 15:00 - 17:45 Учионица 34 (II спрат)
40 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 13:00 - 15:45 Учионица 34 (II спрат)
41 Међународно приватно право (општи део) Бојана Ристић петак 09:00 - 11:45 Учионица 34 (II спрат)
42 Пореско право др Цвјетана Цвјетковић уторак 16:00 - 17:45 Учионица 16 (I спрат)
43 Криминологија др Иван Милић уторак 15:00 - 16:45 Учионица 18 (I спрат)
44 Прекршајно право др Иван Милић уторак 17:00 - 19:45 Учионица 18 (I спрат)
45 Радно право Дарко Божичић среда 19:00 - 20:45 Учионица „ВММ“ (II спрат)
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS-Novo.xlsx)2017-Z-RasporedPoVezbackimGrupamaZaViseGodineOAS-Novo.xlsx 90 kB

Распоред вежби за I годину студија (зимски семестар шк. 2017/2018)

Вежбе на I години основних академских студија почињу у понедељак, 9. октобра 2017.

У прилогу ове вести се налази списак студената са распоредом по вежбачким групама.

Распоред постављен: 07.10.2017.

Последње измене: 24.10.2017.

Измне:

- прве вежбе из римског права ће почети од среде, 18. октобра 2017;

- мења се просторија у којој се одржавају вежбе за вежбачку групу бр. 9 (уместо у учионици 19/I вежбе ће се одржавати у учионици 35/II);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 3 (Увод у право - уместо од 08,00 вежбе ће почињати од 17,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 6 (Римско право - уместо од 09,00 вежбе ће почињати од 11,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 7 (Римско право - уместо од 12,00 вежбе ће почињати од 14,00 сати);

- мења се сатница почетка вежби за вежбачку групу бр. 8 (Римско право - уместо од 15,00 вежбе ће почињати од 17,00 сати);

Вежбачка група

Предмет

Наставник / сарадник

Дан

Време

Учионица

1

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

08:00 - 10:45

учионица 35 (II спрат)

2

Историја државе и права 1

др Урош Станковић

уторак

11:00 - 13:45

учионица 35 (II спрат)

3

Увод у право

Илија Јованов

среда

17:00 - 19:45

учионица 19 (I спрат)

4

Увод у право

Илија Јованов

среда

11:00 - 13:45

учионица 19 (I спрат)

5

Увод у право

Илија Јованов

среда

14:00 - 16:45

учионица 19 (I спрат)

6

Римско право

Милан Милутин

среда

11:00 - 13:45

мала ММ учионица (II спрат)

7

Римско право

Милан Милутин

среда

14:00 - 16:45

мала ММ учионица (II спрат)

8

Римско право

Милан Милутин

среда

17:00 - 19:45

мала ММ учионица (II спрат)

9

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 35 (II спрат)

10

Систем безбедности

Ненад Радивојевић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 19 (I спрат)

11

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

09:00 - 11:45

учионица 34 (II спрат)

12

Систем безбедности

Владан Мирковић

четвртак

12:00 - 14:45

учионица 34 (II спрат)

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx)Raspored po vežbačkim grupama za I godinu studija.xlsx 37 kB
mic

Упишите

ДРЖАВНИ

ПРАВНИ

Дипломирани правник је професија која се директно везује за вршење државне власти  и вршење најзначајнијих друштвених функција.

Гарантујемо вам

ЗНАЊЕ

Успеси на међународним такмичењима потврђују наш квалитет.

Остварите

ПРАКСУ

у државним институцијама и кроз правне клинике.

прочитајте више...

Ко је на мрежи: 88 гостију и нема пријављених чланова